Безпека та надійність G Suite

Захист ваших даних – це наше пріоритетне завдання

Огляд

Безпека в першу чергу

Історія Google почалась у хмарі та продовжується в ній, а тому ми чудово розуміємо ризики, пов’язані з безпекою робочих процесів у цьому середовищі. Корпоративні сервіси, які ми надаємо, працюють на базі тієї самої інфраструктури (включно з механізмами захисту), що використовується для внутрішніх процесів Google. Відмовостійка глобальна інфраструктура, висококласні спеціалісти з безпеки та прагнення до інновацій – усе це дає змогу компанії Google бути лідером на ринку та пропонувати захищене й надійне середовище, яке відповідає всім нормативним вимогам.

Нам довіряють провідні організації світу

 • Whirlpool logo
 • Asics logo
 • HP logo
 • Shaw Floors logo
 • PWC logo
 • Sales Force logo
Безпека – це основа

Найсучасніший захист для роботи в хмарі

Компанія Google використовує передові знання та має величезний досвід створення інфраструктури й додатків у хмарі, що одночасно безпечні та масштабовані. Звичайно, те саме стверджують й інші постачальники, проте ми прагнемо, щоб механізми безпеки та конфіденційності були максимально прозорими й зрозумілими для клієнтів.

 • Центри обробки даних

  Першокласний захист центрів обробки даних

  Створюючи центри обробки даних Google, ми в першу чергу дбаємо про безпеку й захист інформації. Серед засобів фізичного захисту, які ми використовуємо, є спеціальні електронні картки доступу, огорожі по периметру та металодетектори. Щоб унеможливити проникнення зловмисників у центри обробки даних, ми застосовуємо такі передові методи й інструменти, як ідентифікація за біометричними даними та лазери для виявлення вторгнення. Переглянути, як виглядає центр обробки даних Google ізсередини.

  На фото зображено один із наших центрів обробки даних в окрузі Дуглас, штат Джорджія.
  На фото зображено один із наших центрів обробки даних в окрузі Дуглас, штат Джорджія.
 • Апаратне забезпечення

  Високоефективне апаратне забезпечення

  У центрах обробки даних Google використовується спеціальне обладнання, а також операційна та файлова системи з посиленим захистом. Кожен із цих компонентів оптимізовано, щоб забезпечувати максимальний захист і ефективність. Наші спеціалісти контролюють усе обладнання та можуть швидко реагувати на нові загрози.

  Деніз Гарвуд проводить діагностику перегрітого центрального процесора. Уже понад десять років ми створюємо найефективніші сервери у світі.
  Деніз Гарвуд проводить діагностику перегрітого центрального процесора. Уже понад десять років ми створюємо найефективніші сервери у світі.
 • Інфраструктура

  Відмовостійка та високонадійна мережа

  Архітектуру додатків і мережі Google розроблено так, щоб забезпечувати максимальну надійність систем і їх безперервну роботу. Оскільки дані розподіляються між серверами та центрами обробки даних Google, ваша інформація буде доступною, навіть якщо комп’ютер або весь центр обробки даних вийде з ладу. Компанія Google володіє та керує центрами обробки даних в усьому світі, щоб надавати вам послуги без перерв і перебоїв. Наш комплексний підхід до захисту інфраструктури охоплює різні рівні: інфраструктуру апаратного забезпечення, процеси введення в дію сервісів, ідентифікацію користувачів, збереження даних, а також інтернет-зв’язок і безпеку проведення операцій. Докладніше в нашому документі, присвяченому рішенням із безпеки інфраструктури.

  Нордін – технічний фахівець, відповідальний за резервні генератори нашого центру обробки даних у Бельгії. Центр обробки даних має працювати, навіть якщо вимкнеться живлення.
  Нордін – технічний фахівець, відповідальний за резервні генератори нашого центру обробки даних у Бельгії. Центр обробки даних має працювати, навіть якщо вимкнеться живлення.
 • Шифрування

  Шифрування даних на всіх етапах

  Приватна глобальна програмно-конфігурована мережа Google забезпечує більшу гнучкість, керованість і безпеку, ніж може запропонувати будь-який інший постачальник хмарних послуг. Численні центри обробки даних нашої мережі з’єднані між собою за допомогою наших власних і загальнодоступних волоконно-оптичних кабелів, а також підводних кабелів. Завдяки цьому ми можемо надавати клієнтам G Suite в усьому світі ідентичні послуги з високим рівнем доступності й малою затримкою та мінімізувати передачу їхніх даних через відкритий Інтернет, де існує висока небезпека їх перехоплення. Дані клієнтів G Suite шифруються на всіх етапах: коли зберігаються на диску та на носіях резервних копій, переміщуються в Інтернеті або між центрами обробки даних. Шифрування – це важлива частина стратегії безпеки G Suite. Воно допомагає захистити електронні листи, чати, файли на Google Диску й інші дані.

  Додаткову інформацію про те, як система захищає дані під час зберігання, перенесення й резервного копіювання, а також про керування ключами шифрування можна прочитати в документі, присвяченому шифруванню даних G Suite.

  Волоконно-оптична мережа, що об’єднує наші об’єкти, працює в 200 000 разів швидше, ніж звичайний домашній Інтернет.
  Волоконно-оптична мережа, що об’єднує наші об’єкти, працює в 200 000 разів швидше, ніж звичайний домашній Інтернет.
Ми просуваємо культуру безпеки

Ми просуваємо культуру безпеки

У Google усі співробітники зобов’язані в першу чергу дбати про безпеку. Штат компанії налічує багато фахівців із гарантування захисту й конфіденційності даних і включає деяких провідних світових експертів у галузі безпеки інформації, додатків і мережі. Щоб захистити робочі процеси Google, ми дбаємо про безпеку на всіх етапах розробки програмного забезпечення. Це означає, що фахівці з безпеки аналізують запропоновані архітектури й перевіряють код, щоб виявити вразливі місця нового продукту чи функції та краще зрозуміти різні моделі можливих атак. Якщо така ситуація виникає, наша спеціальна команда G Suite із ліквідації аварій одразу реагує, аналізуючи та відновлюючи робочі процеси, щоб інцидент якнайменше вплинув на надання послуг клієнтам.

Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

Дослідницька й інформаційно-роз’яснювальна робота компанії Google сприяє захисту не лише безпосередньо наших клієнтів, а й набагато ширшої спільноти інтернет-користувачів. У нашому штаті є команда Project Zero, яка працює над виявленням уразливих місць із високим рівнем впливу в популярних продуктах Google та інших постачальників. Ми працюємо прозоро та повідомляємо про помилки безпосередньо постачальникам програмного забезпечення, не розголошуючи цю інформацію третім сторонам.

Найбезпечніші продукти в галузі

Питання безпеки завжди були пріоритетними для компанії Google. Нижче описано деякі принципи, завдяки яким ми зробили свої продукти надійнішими за рішення конкурентів.

enhanced_encryption

Повна пряма секретність

Компанія Google – перший великий постачальник хмарних послуг, що застосовує повну пряму секретність для шифрування вмісту, коли він переміщується між нашими серверами та серверами інших компаній. Оскільки для з’єднання використовуються короткотермінові приватні ключі, то ні зловмисники, ні навіть оператор сервера не зможуть потім дешифрувати сеанс HTTPS. Багато представників галузі вже перейняли наш приклад, а інші вирішили застосовувати цей підхід у майбутньому.

stacked_email

Повне шифрування електронної пошти

Абсолютно всі вхідні й вихідні повідомлення електронної пошти шифруються під час переміщення між центрами обробки даних Google та між вашими пристроями й серверами Gmail. За допомогою маркера TLS наша компанія першою почала повідомляти користувачам, коли їхні електронні листи надсилаються без захисту.

vpn_key

Посилення шифрування

Щоб захистити дані від криптоаналітичних атак, 2013 року компанія Google подвоїла довжину ключа шифрування RSA до 2048 бітів і почала змінювати це значення кожні кілька тижнів. Такі заходи стали прикладом для інших постачальників у галузі та стимулювали їх уживати заходів для посилення безпеки даних.

Інноваційні рішення для безпеки продуктів

Надійний захист даних для будь-яких потреб

З пакетом G Suite адміністратори отримують широкі можливості для керування конфігурацією системи та налаштуваннями додатків на рівні всієї компанії. Це все доступно на єдиній інформаційній панелі – разом із функціями автентифікації, захисту ресурсів і керування робочими процесами. Ви можете вибрати той випуск G Suite, який найкраще відповідає потребам вашої організації.

Інноваційні рішення для безпеки продуктів

Доступ і автентифікація

Доступ і автентифікація video_youtube
Завдяки використанню ключів безпеки вам і вашим користувачам G Suite гарантується захист від фішингових атак.

Надійний метод автентифікації

Ми використовуємо двоетапну перевірку, яка вимагає від користувачів додатково підтверджувати особу під час входу в систему. Це дає змогу значно знизити ризик неавторизованого доступу. Обов’язкові ключі безпеки передбачають використання фізичного ключа, що забезпечує додатковий рівень захисту для облікових записів користувачів. Щоб захистити дані від фішингу, ключ надсилає зашифрований підпис і працює лише із сайтами, для яких його призначено. Щоб вводити в дію, відстежувати ключі безпеки та керувати ними, адміністраторам G Suite не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення: це все можна робити на Консолі адміністратора.

Відстеження підозрілої активності під час входу в систему

Щоб виявляти підозрілі випадки входу в систему, ми використовуємо надійні методи машинного навчання. Коли система помічає таку підозрілу активність, ця інформація передається адміністраторам, щоб вони могли захистити облікові записи.

Централізоване керування доступом до хмарних ресурсів

Запровадивши систему єдиного входу, ми зробили можливим уніфікований доступ до інших корпоративних хмарних додатків у G Suite. Наш сервіс керування ідентифікаційними даними й доступом дає змогу адміністраторам на одній панелі управляти всіма обліковими даними користувачів і доступом до хмарних додатків.

email

Посилена безпека електронної пошти

У пакеті G Suite передбачено функції, за допомогою яких адміністратори можуть налаштувати обов’язкове підписування й шифрування електронних повідомлень із використанням протоколу S/MIME (захищеного багатофункціонального поштового розширення Інтернету). Ці правила можна налаштувати так, щоб протокол S/MIME застосовувався на основі вмісту повідомлень.

Захист ресурсів

Запобігання витокам даних

Щоб захистити конфіденційну інформацію в Gmail і на Google Диску, адміністратори G Suite можуть запровадити політику запобігання витокам даних (DLP). Для цього ми надаємо бібліотеку стандартних детекторів вмісту. Наприклад, якщо активувати політику DLP, усі вихідні листи в Gmail автоматично перевірятимуться на наявність конфіденційної інформації та виконуватимуться дії, щоб запобігти витоку даних. Система може додати лист у карантин для повторної перевірки, сповістити користувача про те, що потрібно змінити інформацію, або заблокувати лист і повідомити про це відправника. Політика DLP для Диска передбачає прості правила та функцію оптичного розпізнавання символів на зображеннях. Так адміністратори зможуть легко перевіряти файли на наявність конфіденційної інформації та налаштовувати правила, які попереджатимуть користувачів і заборонятимуть ділитися такими даними за межами домену. Докладніше в нашому документі, присвяченому рішенням із безпеки інфраструктури.

Захист ресурсів
report

Виявлення спаму

Завдяки машинному навчанню точність визначення й блокування спаму та фішингових повідомлень, які важко відрізнити від важливих листів, у Gmail сягла 99,9%. Спаму в середньостатистичній поштовій скриньці Gmail менше ніж 0,1%, а неправильна фільтрація пошти до папки зі спамом іще менш імовірна (до 0,05%).

Виявлення зловмисного програмного забезпечення

Щоб знешкодити зловмисне програмне забезпечення, Google автоматично перевіряє кожен вкладений файл на наявність вірусів у кількох системах, перш ніж користувач завантажить його. Gmail перевіряє на наявність вірусів навіть вкладені файли з черги для відправлення. Такий підхід допомагає захистити всіх користувачів Gmail і запобігти поширенню вірусів. Система автоматично блокує вкладені файли таких форматів, навіть якщо вони входять в архів: .ADE, .ADP, .BAT, .CHM, .CMD, .COM, .CPL, .EXE, .HTA, .INS, .ISP, .JAR, .JS, .JSE, .LIB, .LNK, .MDE, .MSC, .MSI, .MSP, .MST, .NSH, .PIF, .SCR, .SCT, .SHB, .SYS, .VB, .VBE, .VBS, .VXD, .WSC, .WSF і .WSH.

Захист від фішингу

Щоб захистити користувачів від фішингових атак, для сервісів G Suite активно використовується машинне навчання. Відповідно до наших навчальних моделей система аналізує схожість сайтів, які раніше визначалися як фішингові, і нових, з невизначеними URL-адресами. Виявивши новий шаблон, автоматизована система відреагує набагато швидше, ніж це можна зробити вручну. У G Suite адміністратори також можуть застосовувати ключі безпеки, щоб унеможливити використання облікових даних, скомпрометованих під час фішингової атаки.

DMARC

Захист бренду від фішингу

Щоб захистити ваш бренд від фішингових атак, у G Suite використовується протокол DMARC, який дає змогу власнику домену вирішувати, що Gmail та інші постачальники послуг електронної пошти мають робити з листами, надісланими з цього домену без автентифікації. Застосувавши політику, ви зможете захистити своїх користувачів і репутацію компанії.

Керування робочими процесами

apps_policy

Інтегроване керування пристроями

Повністю інтегрована в G Suite функція керування мобільними пристроями постійно контролює систему та повідомляє про підозрілу активність із пристроїв. Адміністратори можуть застосовувати правила для мобільних пристроїв, шифрувати дані на них, блокувати загублені чи викрадені пристрої, а також віддалено стирати дані з них.

playlist_add_check

Контроль доступу для сторонніх додатків

Адміністратори мають змогу відстежувати й контролювати, як сторонні додатки використовують протокол OAuth для автентифікації та доступу до корпоративних даних. Доступ за цим протоколом можна відключити на рівні організаційного підрозділу чи навіть окремого користувача, а перевірені сторонні додатки додати в білий список.

https

Керування правами доступу до даних

Щоб допомогти адміністраторам гарантувати конфіденційність даних, для Google Диска передбачено функцію керування правами доступу до даних. Адміністратори та користувачі можуть заборонити завантаження, друк і копіювання файлів із розширеного меню спільного доступу, а також установити дату закінчення терміну дії доступу до файлу.

Керування робочими процесами
З функцією керування мобільними пристроями ви можете встановити обов’язкове блокування екрана, надійні паролі, а також стирати конфіденційну інформацію з пристроїв Android та iOS.
Відповідність вимогам, збереження електронних документів для юридичних цілей і аналітика

Відповідність найсуворішим стандартам

Пакет G Suite розроблено з урахуванням чільного галузевого досвіду, суворих стандартів безпеки та конфіденційності даних. Угоди з Google чітко визначають права власності на дані, умови їх використання, зобов’язання щодо безпеки й прозорості та межі відповідальності сторін, а наші інструменти допомагають клієнтам дотримуватися вимог і створювати звіти.

Значок сертифікації
Значок сертифікації
Значок сертифікації
Значок сертифікації
Значок сертифікації
Значок сертифікації

Сертифікація, перевірки й оцінювання

Наші клієнти, а також представники відповідних органів контролю розраховують на те, що компанія Google застосовує лише перевірені та схвалені способи гарантування безпеки, захисту конфіденційності та відповідності вимогам. Для цього наші продукти регулярно перевіряють кілька незалежних компаній.

ISO 27001

ISO 27001

ISO 27001 – це один із найвідоміших загальновизнаних і загальноприйнятих незалежних стандартів безпеки. КСистеми, технології, процеси й центри обробки даних, що використовуються в G Suite, пройшли сертифікацію ISO 27001. Перегляньте наш сертифікат ISO 27001.

ISO 27017

ISO 27017

ISO 27017 – це міжнародний стандарт керування інформаційною безпекою на основі ISO/IEC 27002. Відповідність наших продуктів міжнародному стандарту було підтверджено Ernst & Young CertifyPoint – центром сертифікації ISO, акредитованим Голландською радою з акредитації (член Міжнародного форуму з акредитації, IAF). Перегляньте наш сертифікат ISO 27017.

ISO 27018

ISO 27018

Відповідність G Suite стандарту ISO/IEC 27018:2014 підтверджує, що ми дотримуємося міжнародних стандартів із забезпечення конфіденційності та захисту даних. Відповідно до правил ISO 27018, ми не використовуємо ваші дані для реклами, ваша інформація в G Suite належить лише вам, а ми надаємо вам інструменти для видалення й експорту ваших відомостей, захищаємо вашу інформацію від запитів третіх сторін і не приховуємо від вас, де зберігаються ваші дані. Перегляньте наш сертифікат ISO 27018.

SOC 2/3

SOC 2/3

Стандарти аудиту SOC 2 і SOC 3 (Service Organization Controls – контроль сервісних організацій), розроблені Американським інститутом дипломованих бухгалтерів-ревізорів (AICPA), базуються на принципах і критеріях безпеки, доступності, цілісності та конфіденційності інформації. Системи Google сертифіковано за стандартами SOC 2 та SOC 3. Завантажте наш звіт SOC 3.

FedRAMP

FedRAMP

Продукти G Suite відповідають вимогам Федеральної програми керування ризиками й авторизацією (FedRAMP). FedRAMP – це стандарт інформаційної безпеки хмарних середовищ, розроблений урядом США. Пакет G Suite схвалено для роботи з даними "середнього" рівня конфіденційності у федеральних агенціях, зокрема для обробки ідентифікаційної та контрольованої несекретної інформації. Також пакет G Suite визнано придатним для обробки "ОФІЦІЙНОЇ" інформації (включно з "КОНФІДЕНЦІЙНОЮ ОФІЦІЙНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ") відповідно до принципів безпеки Великої Британії. Щоб дізнатися більше про відповідність продуктів і послуг вимогам, відвідайте сторінку з переліком сервісів Google, схвалених за стандартом FedRAMP.

PCI DSS

PCI DSS

Клієнти G Suite, яким необхідно дотримуватися стандарту PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), можуть запровадити політику запобігання витокам даних (DLP), відповідно до якої із сервісів G Suite не надсилатимуться електронні листи, що містять інформацію про платіжні картки. У налаштуваннях Google Диска можна ввімкнути перевірку для Сейфа, щоб дані про власників кредитних карток не зберігалися в системі.

Відповідність вимогам FISC

Відповідність вимогам FISC

FISC (Центр інформаційних систем фінансової індустрії) – це фонд, що діє в суспільних інтересах, якому доручено проводити дослідження, пов’язані з використанням, контролем, захистом фінансових інформаційних систем у Японії, а також із технологіями, що застосовуються для них. Одним із головних документів організації є "Правила FISC щодо безпеки комп’ютерних систем банківських і пов’язаних із ними фінансових установ", у якому описуються засоби керування об’єктами, операціями та технічною інфраструктурою. Компанія Google розробила посібник, який допоможе клієнтам зрозуміти, наскільки її засоби керування відповідають правилам FISC. Більшість засобів керування, зазначених у посібнику, відповідають вимогам стандартів ISO 27001, ISO 27017 та ISO 27108. Перегляньте нашу відповідь фонду FISC.

Дотримання нормативних вимог

Закон

Закон "Про підзвітність і безпеку даних медичного страхування" (HIPAA)

У G Suite діяльність клієнтів здійснюється згідно із Законом США "Про підзвітність і безпеку даних медичного страхування" (HIPAA), положення якого регулюють захист, використання й розголошення закритої медичної інформації. Якщо клієнти, яких безпосередньо стосується закон HIPAA, хочуть користуватися сервісами G Suite для обробки та збереження закритої медичної інформації, вони можуть підписати з компанією Google поправку до партнерської угоди. Перегляньте докладну інформацію про відповідність сервісів G Suite закону HIPAA.

Пункти типового контракту для країн ЄС

Пункти типового контракту для країн ЄС

Завдяки таким документам, як Поправка щодо обробки даних, Правила щодо розголошення інформації третім сторонам і Пункти типового контракту для країн ЄС для сервісів G Suite, цей пакет відповідає рекомендаціям Робочої групи із захисту персональних даних приватних осіб (Article 29 Working Party) і вимогам із Пунктів типового контракту для країн ЄС. Компанія Google також дотримується вимог угоди про захист конфіденційності Privacy Shield і дає змогу адміністраторам експортувати інформацію в стандартних форматах без додаткової плати.

Генеральний регламент щодо захисту персональних даних

Генеральний регламент щодо захисту персональних даних

До травня 2018 року ми зобов’язуємося привести свою діяльність у відповідність до положень Генерального регламенту щодо захисту персональних даних 2016/679 (GDPR) і оновити Поправку щодо обробки даних G Suite, щоби вчасно забезпечити відповідність майбутнім оновленням GDPR. Для задоволення вимог органів ЄС із захисту даних протягом останніх років ми тісно співпрацювали з ними та застосували жорсткі правила, процеси й засоби керування, що відобразилося в Поправці щодо обробки даних і пунктах типового контракту для країн ЄС.

school

Закон США "Про права сім’ї на освіту й конфіденційність результатів навчання" (FERPA)

Мільйони учнів використовують пакет G Suite for Education. Усі сервіси з цього пакета G Suite відповідають закону США "Про права сім’ї на освіту й конфіденційність результатів навчання" (FERPA). Наші зобов’язання щодо дотримання цього закону викладено в угодах.

group

Закон "Про захист конфіденційності дітей в Інтернеті" (COPPA)

Ми дуже відповідально ставимося до захисту конфіденційності дітей в Інтернеті. За угодою ми вимагаємо від навчальних закладів, що використовують пакет G Suite for Education, отримати батьківський дозвіл, потрібний відповідно до Закону "Про захист конфіденційності дітей в Інтернеті" (COPPA) від 1998 року. І наші сервіси також можна використовувати лише відповідно до цього закону.

Закон Південно-Африканської Республіки

Закон Південно-Африканської Республіки "Про захист особистої інформації"

Характеристики продуктів і договірні зобов’язання Google сприяють тому, щоб клієнти дотримувалися Закону Південно-Африканської Республіки "Про захист особистої інформації". Підписавши Поправку щодо обробки даних, клієнти, на яких поширюється дія цього закону, зможуть визначити, як зберігатимуться, оброблятимуться й захищатимуться їхні дані.

Архівування та збереження електронних документів для юридичних цілей

Загальне збереження даних і збереження електронних документів для юридичних цілей

За допомогою Google Сейфа можна зберігати, архівувати, шукати й експортувати електронні листи всіх користувачів в організації: це може знадобитися для юридичних цілей і дотримання законодавства. Оскільки Сейф – це веб-сервіс, вам не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення. Ви можете шукати дані зі служб Gmail, Диск, Групи, створювати спеціальні правила збереження інформації, призначати претензійно-позовні роботи для облікових записів користувачів (і даних у них), експортувати файли з Диска за конкретний проміжок часу, а також керувати пов’язаними пошуковими запитами.

import_export

Експорт доказів

З Google Сейфом можна експортувати електронні листи, записані чати й файли в стандартні формати для додаткової обробки та перевірки – і все це відповідно до законодавства та з дотриманням порядку передавання й збереження доказів.

unsubscribe

Відповідність вмісту

Інструменти моніторингу G Suite дають змогу адміністраторам перевіряти електронні повідомлення на наявність певних буквено-цифрових комбінацій і неприйнятного вмісту. Адміністратори можуть створювати правила, за якими електронні листи з таким вмістом будуть або відхилятися, або доставлятися вже зміненими.

Звіти з аналітичними даними

list

Простий моніторинг

Зрозумілі інтерактивні звіти допомагають оцінити вразливі місця системи безпеки вашої організації на рівні домену та користувача. За допомогою низки інтерфейсів програмування (APIs) ви можете створити спеціальні інструменти для захисту свого середовища. Завдяки статистичним даним про те, як користувачі діляться інформацією, які додатки сторонніх розробників вони встановлюють, чи застосовуються належні заходи безпеки (зокрема двоетапна перевірка), ви можете покращити захист даних своєї організації.

error

Відстеження дій

Пакет G Suite дає змогу адміністраторам відстежувати дії користувачів і створювати спеціальні сповіщення. Можна відстежувати авторизацію в додатках сторонніх розробників і дії, які виконують користувачі на Консолі адміністратора, мобільному пристрої, Диску, у Gmail, Календарі та Групах. Адміністратори отримуватимуть сповіщення, якщо, наприклад, хтось завантажить позначений файл або поділиться за межами організації документом, який містить слово "конфіденційно" тощо.

BigQuery для отримання статистики

За допомогою BigQuery, корпоративного сховища даних Google для аналітики великих обсягів інформації, ви можете аналізувати журнали Gmail, вводячи точні й ефективні спеціальні запити, і використовувати інструменти сторонніх розробників для глибшого аналізу.

Прозорість

Партнерство на основі довіри

Прозорість – один із головних принципів роботи Google. Ми докладаємо багато зусиль, щоб завдяки прозорій роботі з даними заслужити й виправдати довіру наших клієнтів. Дані клієнтів належать клієнтам, а не компанії Google. Google не продає вашу інформацію третім сторонам, у сервісах G Suite немає реклами, і ми ніколи не збираємо та не використовуємо дані з G Suite для рекламних цілей.

Прозорість

Жодної реклами

Google не розміщує рекламу в G Suite і не збирає, не сканує та не використовує ваші дані із сервісів G Suite для рекламних цілей. Ваша інформація застосовуються виключно для надання сервісів G Suite і підтримки системи (зокрема щоб відфільтровувати спам, виявляти віруси, перевіряти орфографію, планувати навантаження на систему, спрямовувати трафік тощо, а також щоб користувачі могли шукати в облікових записах листи й файли).

user_attributes

Ваші дані належать вам

Дані, з якими компанії, навчальні заклади та державні установи працюють у сервісах G Suite, незалежно від характеру таких відомостей (об’єкти корпоративної інтелектуальної власності, особиста інформація, домашнє завдання тощо), не належать Google. Ми також не продаємо цю інформацію третім сторонам.

Ніл за допомогою спеціального обладнання повністю стирає всі дані на старих серверах.
playlist_add_check

Додатки завжди доступні

Угода про рівень послуг гарантує доступність сервісів G Suite протягом 99,9% часу. Крім того, у G Suite немає запланованих простоїв у роботі та періодів технічного обслуговування. На відміну від більшості постачальників, ми забезпечуємо постійну доступність наших додатків, навіть під час оновлення сервісів і технічного обслуговування системи.

Ви завжди поінформовані, і остаточне рішення за вами

Ми готові надавати вам інформацію про системи та процеси – чи то результати перевірки обробки інформації, чи огляд ефективності в режимі реального часу, чи відомості про розташування наших центрів обробки даних. Це ваші відомості, і ми надаємо вам можливість контролювати їх. Ви в будь-який час можете видалити їх або експортувати. Ми регулярно публікуємо Звіти про роботу служб Google, у яких містяться відомості про те, як уряд та інші сторони можуть впливати на безпеку та конфіденційність ваших даних в Інтернеті. Ми вважаємо, що ця інформація заслуговує на вашу увагу й допоможе вам приймати зважені рішення та захищати свої права.

Вільям – інженер із питань експлуатації та член групи швидкого реагування на порушення комп’ютерної безпеки. Він завжди готовий захистити систему від можливих загроз.