Приєднайтеся до програми і пориньте у світ хмарних технологій

Що я отримую?

Знижка для партнерів

Партнерам надається знижка 20% від річної роздрібної ціни на всі продукти, які можна продавати через партнерську консоль.

Партнерська консоль

На партнерській консолі можна створювати облікові записи клієнтів і керувати ними, а також переглядати історію замовлень і рахунків, працювати з платежами, оформляти замовлення за ідентифікатором товару й обробляти запити клієнтів у службу підтримки.

Навчання

Усі учасники програми отримують можливість пройти тренінги з продажів, маркетингу та введення продуктів у дію, на яких розглядаються як технічні, так і інші питання.

Інструменти

Партнери отримують доступ до ексклюзивного порталу Google Cloud Connect, який містить інструменти й допоміжні матеріали для продажів, маркетингу та введення рішень у дію, зокрема спеціальні ресурси для окремих країн. Усі матеріали регулярно оновлюються.

Фірмова символіка

Учасники програми отримують значок офіційного партнера G Suite і право використовувати його у своїх рекламних і маркетингових матеріалах. Окрім того, компанія вноситься в наш каталог партнерів, з яким працюють потенційні клієнти з усього світу.

Підтримка каналу збуту

Кожен учасник програми може отримати консультацію з будь-яких можливих питань: від навчання співробітників до підтримки клієнтів.

Що я маю робити?

Пошук нових клієнтів

Досвід наших партнерів, їхні зв’язки й активність у залученні нових клієнтів і підвищенні поінформованості про наш продукт украй важливі для розбудови клієнтської мережі G Suite.

Надання послуг клієнтам

Пропонуйте клієнтам рішення, які матимуть для них значну цінність, зокрема консультування, введення продуктів у дію, навчання, підтримку, інтеграцію з рішеннями постачальників, керування системою безпеки та мобільними пристроями тощо. Що більше послуг ви пропонуєте, то вигідніше вирізняєтеся серед конкурентів.

Керування питаннями оплати й ціноутворення

Партнери самі керують фінансовими відносинами зі своїми клієнтами й установлюють цінову політику. Ми виставляємо рахунки безпосередньо партнерам, завдяки чому вони можуть пропонувати клієнтам інші продукти та послуги в пакеті з нашими.

Розвивайте свій бізнес із G Suite

Станьте Преміум-партнером

Статус Преміум-партнера G Suite відкриє перед вами ексклюзивні можливості в області маркетингу та продажів, а також допоможе знайти й залучити нових клієнтів. Для партнерства цього рівня необхідно довести свою компетентність у роботі з G Suite, продемонструвавши стабільно високий рівень залучення клієнтів, інвестиції в навчання й сертифікацію фахівців, а також ведення спільної маркетингової діяльності.

Пройдіть сертифікацію

Як партнер ви можете скласти кваліфікаційні іспити G Suite і отримати сертифікат спеціаліста з продажів або введення наших продуктів у дію. Особи, які склали іспит, отримують значок і сертифікат. Під час іспиту на звання спеціаліста з продажів G Suite перевіряються знання та навички, необхідні для продажу продуктів, а під час іспиту на звання сертифікованого спеціаліста з введення продуктів G Suite у дію – основні знання й навички в галузі ІТ з переведення клієнтів на G Suite, налаштування служб і введення їх у дію. Докладніше про програму сертифікації G Suite.

Розширення асортименту пропозицій

У роботі партнера ключову роль відіграє післяпродажне обслуговування й технічна підтримка клієнтів. Переконайтеся, що вони впевнено користуються придбаними продуктами. Окрім того, пропонуйте клієнтам удосконалити бізнес-процеси та підвищити ефективність роботи за допомогою найновіших додаткових рішень від Google (наприклад, Google Сейфа, Google Диска, пристроїв Chromebook, системи Chromebox для відеоконференцій тощо).

Як стати партнером?

Зареєструйтесь у програмі

Для реєстрації в програмі ввійдіть в обліковий запис G Suite із принаймні однією ліцензією. Якщо у вас немає облікового запису G Suite, спершу придбайте його.

Вимоги для участі в програмі

Щоб узяти участь у партнерській програмі, продайте одній або кільком компаніям принаймні 100 платних облікових записів кінцевих користувачів і активуйте їх. Вам потрібно буде або придбати ліцензії напряму на сторінці https://gsuite.google.com/ від імені клієнта, або отримати в нього дані про ліцензії, якщо клієнт купив їх сам. Коли ви подасте відомості про принаймні 100 проданих платних облікових записів кінцевих користувачів (другий етап реєстрації в програмі), ми перейдемо до останньої процедури – перевірки кредитоспроможності вашої компанії.

Проходження перевірки платоспроможності

Якщо ваша компанія відповідає всім кваліфікаційним вимогам, ми перевіримо її кредитоспроможність. Зверніть увагу, що для перевірки компаній, зареєстрованих у країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону та Латинської Америки, можуть знадобитися додаткові документи. Перевірка триватиме близько 5–7 робочих днів. Якщо вона виявиться успішною, ми запропонуємо вам підписати юридичну угоду для партнерів. Додаткові відомості про перевірку кредитоспроможності читайте в правилах.