Поширені запитання щодо G Suite

Уже працюєте з G Suite? Відвідайте сторінку нашої служби підтримки.

Безпека

 • Як Google захищає мої дані та запобігає несанкціонованому доступу до них?

  Пакет G Suite від самого початку створювався як максимально безпечне хмарне рішення. Технології Google відомі своєю ефективністю й надійністю, їх перевагами можуть користуватися компанії, навчальні заклади та державні установи в усьому світі.

  Технологічність, масштабованість і гнучкість нашої інфраструктури допомагають максимально захистити дані клієнтів. Широка мережа центрів обробки даних працює на базі спеціально спроектованих серверів із нашою власною операційною системою, що забезпечує надійний захист і високу ефективність. Google контролює всі свої апаратні засоби, завдяки чому ми можемо швидко зреагувати на нові загрози.

  У компанії Google працюють кваліфіковані спеціалісти з питань безпеки, зокрема кілька провідних міжнародних експертів із захисту інформації в обчислювальному середовищі. Як і всі наші команди, спеціалісти з безпеки постійно вдосконалюють систему, захищаючи не лише мільйони користувачів Google, а й компанії.

  У Google є чималий досвід у галузі захисту даних від зовнішніх і внутрішніх загроз. Окрім того, ми жорстко обмежуємо та відстежуємо внутрішній доступ до даних користувачів. Він є тільки в невеликої групи працівників, які повинні проходити сувору автентифікацію. Усі їхні дії реєструються в журналах і ретельно перевіряються на предмет несанкціонованого доступу.

  Завдяки нашим фахівцям, технологіям і гнучкості системи ви можете бути впевнені: у Google ваші дані надійно захищені. Докладніше читайте в документі про захист даних у G Suite.

 • Чи забезпечується в G Suite відповідність стандартам і нормативним вимогам?

  G Suite розроблено на основі передового галузевого досвіду з дотриманням жорстких стандартів безпеки й конфіденційності. Завдяки цьому наші служби ідеально підходять клієнтам, для яких важлива відповідність стандартам і нормативним вимогам. Наші угоди передбачають жорсткі договірні зобов’язання щодо права власності на дані, їх використання, безпеки, прозорості та підзвітності.

  Систему Google регулярно перевіряють кілька незалежних компаній. Ці сторонні фахівці аналізують і оцінюють наші методи захисту центрів обробки даних, інфраструктури й робочих процесів на відповідність, зокрема таким стандартам:

  SOC1™, (SSAE-16/ISAE-3402), SOC2™, SOC3™, ISO 27001, ISO 27018:2014 і FedRAMP.

  Докладнішу інформацію про сертифікацію можна переглянути в розділі Безпека та надійність.

  Багато сервісів G Suite також відповідають вимогам, визначеним у HIPAA (Закон США про підзвітність і безпеку даних медичного страхування).

  G Suite for Education відповідає вимогам законів і норм, які регулюють діяльність навчальних закладів.

 • Чи відповідає G Suite вимогам HIPAA (Закон США про підзвітність і безпеку даних медичного страхування)?

  У G Suite діяльність клієнтів здійснюється згідно із Законом США про підзвітність і безпеку даних медичного страхування (HIPAA), положення якого регулюють захист, використання й розголошення закритої медичної інформації. Якщо клієнти, на яких поширюється закон HIPAA, хочуть користуватися службами G Suite для обробки та збереження закритої медичної інформації, вони мають підписати партнерську угоду з компанією Google. Дізнайтеся більше про відповідність закону HIPAA у G Suite.

 • Що робить Google, коли отримує урядовий запит на дані?

  Ми поважаємо ваші права на конфіденційність і безпечне зберігання даних у Google і не допускаємо їх порушення, коли виконуємо юридичні вимоги. Коли ми отримуємо запит на певну інформацію, наша команда перевіряє, чи відповідає він юридичним вимогам і правилам Google. Загалом ми надаємо дані лише у відповідь на офіційні законні письмові запити, підписані вповноваженими посадовими особами відповідних установ. Якщо запит надто загальний, ми просимо уточнити його. Докладнішу інформацію можна знайти у Звіті про роботу служб Google.

 • Чи шифрує Google мої дані?

  Система шифрує основні дані клієнтів, які зберігаються в службах G Suite. Докладнішу інформацію можна знайти в цій статті з довідкового центру.

  Дані шифруються під час записування на диск. Користувачу не потрібно для цього нічого робити. Навіть якщо інформація належить одному клієнтові, Google шифрує її за допомогою різних ключів. При цьому використовується алгоритм Advanced Encryption Standard (AES) з довжиною ключа не менше 128 біт.

  Основні дані G Suite шифруються й під час передавання між центрами обробки даних Google, а також від клієнта в систему Google і навпаки (в останньому випадку використовується протокол HTTPS із прямою секретністю).

 • Чи потрібно мені користуватись інструментами сторонніх розробників, щоб захистити свої дані в Google?

  G Suite підтримує функції безпеки, які задовольняють потреби більшості клієнтів. У пакетах G Suite Business і G Suite Enterprise є додаткові функції, зокрема масове керування розширеними перевірками Google Диска та ключами безпеки. У всіх пакетах, незалежно від розміру організації, адміністратори G Suite можуть повністю керувати конфігурацією системи та додатками на єдиній інформаційній панелі з Консолі адміністратора.

  Адміністратори мають прямий доступ до додаткових інструментів, зокрема функцій автентифікації (двоетапної перевірки, системи єдиного входу) і правил гарантування безпеки електронної пошти, як-от обов’язкове застосування протоколу TLS, керування правами на доступ до даних і DLP. Усі функції можна просто та швидко налаштувати.

  Для клієнтів, яким потрібні додаткові засоби безпеки, ми створили Marketplace – місце, де можна придбати додатки для G Suite від наших партнерів.

 • На мою організацію поширюються вимоги ЄС щодо захисту даних. Чи дотримано їх у G Suite?

  Так. Компанія Google має велику клієнтську базу в Європі. Ми беремо на себе юридичні зобов’язання відповідно до вимог ЄС щодо захисту даних і рекомендацій Робочої групи із захисту персональних даних приватних осіб (Article 29 Working Party). Клієнти G Suite укладають типовий договір для країн ЄС і приймають Зміни до політики обробки даних. Окрім того, пакет G Suite визнано таким, що відповідає класу OFFICIAL (Офіційно) включно з OFFICIAL-SENSITIVE (Офіційно – конфіденційна інформація) класифікації Принципів інформаційної безпеки хмари, розроблених урядом Великої Британії.

На початок

Якщо ви маєте додаткові запитання, зв’яжіться з відділом продажів.

Якщо ви вже користуєтеся пакетом G Suite, зверніться в службу підтримки.