Поширені запитання щодо G Suite

Уже працюєте з G Suite? Відвідайте сторінку нашої служби підтримки.

Ціни

 • Чим відрізняються пакети G Suite?

  Ми пропонуємо клієнтам такі пакети G Suite: Basic, Business, Enterprise і Team. У G Suite Basic кожному користувачу надається 30 Гб пам’яті, у G Suite Business доступний необмежений обсяг пам’яті та функція архівування, G Suite Enterprise пропонує розширені засоби керування й додаткові можливості налаштування, а в G Suite Team підтримуються рішення, якими користуються клієнти для роботи з електронною поштою й календарем. Дізнайтеся більше про пакети G Suite.

 • Чи існує безкоштовна пробна версія G Suite?

  Так. Ви можете безкоштовно користуватися пробною версією G Suite протягом 14 дн. Зареєструйтеся всього за кілька хвилин і створіть до 10 облікових записів для своїх працівників. Щоб оцінити основні можливості G Suite протягом пробного періоду, рекомендуємо скористатися принаймні трьома найважливішими функціями, наприклад спільно попрацювати над Документами, провести відеозустріч у Hangouts Meet і скористатися Gmail на мобільному пристрої. Щоб працювати з цими функціями і після пробного періоду, введіть свою платіжну інформацію до його завершення.

 • Як придбати пакет G Suite?

  Створіть обліковий запис G Suite онлайн або зв’яжіться з відділом продажів. Якщо ви зареєструєтесь онлайн, пробна безкоштовна версія буде автоматично активована на 14-денний період. Платіжну інформацію для придбання пакета G Suite можна ввести у будь-який момент протягом пробного періоду, однак плата не буде стягуватися до його завершення. Зверніть увагу: працювати з пробною версією пакета може не більше 10 користувачів. Якщо ви додасте більше користувачів, пробний період закінчиться і далі з вас стягуватиметься плата.

 • Як відмовитися від використання пробної версії, якщо зрештою я вирішу не купувати пакет G Suite?

  Якщо ви не вказали свою платіжну інформацію, після закінчення пробного періоду дію облікового запису буде автоматично призупинено без стягнення плати. Прочитайте цю довідкову статтю, щоб дізнатися, як скасувати пробний обліковий запис.

 • Скільки коштує налаштування пакета G Suite та переміщення своїх даних?

  Користуючись посібником, ви зможете без додаткових витрат налаштувати пакет G Suite і перемістити свої дані. Фахівці нашої служби підтримки за потреби радо вам допоможуть. Якщо ви не хочете займатися налаштуванням пакета й переміщенням даних, зверніться до Партнера Google, щоб дізнатися більше про надання таких послуг і пов’язані з цим витрати.

 • Коли слід налаштовувати платежі?

  Після реєстрації в G Suite до 10 користувачів із вашої компанії зможуть безкоштовно працювати зі службами протягом 14 дн. Щоб користуватися G Suite після 14-денного пробного періоду або додати більше користувачів, слід указати платіжну інформацію для оформлення підписки. Це необхідно зробити до завершення пробного періоду. У такому разі ви зможете користуватися службами без перерви. Налаштувати платежі можна будь-коли.

 • Які способи оплати приймає Google?

  За підписку на G Suite можна сплачувати за допомогою міжнародної кредитної картки Visa, MasterCard або American Express. У деяких країнах також можна переказувати кошти з банківського рахунку (це називається "пряме дебетування").

 • Чи можна сплачувати за послуги G Suite на річній основі, а не помісячно?

  Оплата раз на рік доступна тільки для деяких країн. Відвідайте нашу сторінку з відомостями про вартість послуг, щоб дізнатися, чи пропонується така можливість у вашій країні.

 • Що означає термін "користувач" у контексті ціноутворення?

  Користувач – це одна персоналізована електронна адреса на зразок imia@vashakompaniia. Завдяки псевдонімам в одного користувача може бути кілька електронних адрес. Псевдоніми електронної адреси для груп (наприклад, pidtrymka@vashakompaniia) не вважаються окремими користувачами. Кожному користувачу можна надати до 30 таких псевдонімів.

 • Якщо я створю псевдоніми електронної адреси для груп, чи потрібно буде платити за кожен псевдонім як за окремого користувача? Якою кількістю псевдонімів може керувати кожен користувач?

  Ні. Завдяки псевдонімам у кожного користувача може бути кілька електронних адрес. Для одного користувача можна додати до 30 псевдонімів електронної адреси.

 • Чи включено використання домену в пакет G Suite?

  Ні. Оплата за використання домену не пов’язана з вашим пакетом G Suite. Під час реєстрації вкажіть домен для своєї корпоративної електронної пошти. Якщо ви не маєте власного домену, його можна придбати в компанії Google за додаткову плату.

 • Чи приймає компанія Google платежі в різних валютах?

  Так. Під час налаштування платежів потрібно вибрати країну, у якій ви проводите свою діяльність, і бажану валюту. Доступні способи оплати залежать від вибраної країни. Будьте уважні, установлюючи ці налаштування, оскільки змінити їх неможливо.

На початок

Якщо ви маєте додаткові запитання, зв’яжіться з відділом продажів.

Якщо ви вже користуєтеся пакетом G Suite, зверніться в службу підтримки.