Логотип Диска

Працюйте на Google Диску

Усі ваші файли в надійному місці, і ними легко ділитися, де б ви не були
Щомісячний план передбачає необмежений обсяг пам’яті*

Зв’язатися з нами

Ніяких обмежень для праці.

 

Google Drive дає змогу зберігати необмежену кількість файлів, папок, резервних копій та інших важливих даних* усього за 10 дол. США за користувача на місяць. Синхронізуйте всі робочі матеріали (включно з документами Microsoft Office) на комп’ютері, телефоні та планшеті, щоб працювати з файлами коли завгодно.

*Якщо до облікового запису мають доступ менше ніж 5 користувачів, обсяг пам’яті для кожного з них становитиме по 1 Тб.

Збереження файлів у Google Drive і синхронізація пристроїв

Google Drive – це десятки надійних засобів захисту, спеціально розроблених, щоб дані зберігалися в цілковитій безпеці та під контролем власників. Ваші відомості належать лише вам, а наші інструменти дають змогу контролювати й самостійно вирішувати, з ким і як ділитися матеріалами. Центр обробки та збереження даних забезпечує виняткову безпеку й гарантує постійний і надійний доступ до даних у 99,9%* випадків. Будьте певні: ми не втратимо пильності ні на мить.

* В угоді про рівень обслуговування гарантується доступність протягом 99,9% часу та відсутність планових простоїв.

Зображення замка, яке символізує безпеку файлів на Google Диску

Збережені на Диску файли можна переглядати з будь-яких пристроїв, зокрема Android та iOS, навіть без підключення до Інтернету. Сервіс підтримує понад 40 популярних форматів файлів, серед яких відео, зображення, таблиці, документи Microsoft® Office і PDF. При цьому вам не доведеться встановлювати додаткові програми чи витрачати зайві кошти. Можна навіть редагувати файли Microsoft Word, Powerpoint® і Excel® у мережі й на пристроях Android та iOS.

Файли з Google Drive доступні на будь-яких пристроях, зокрема мобільних

Діліться файлами розміром до 5 Тб навіть із тими, у кого немає облікових записів Google. Завдяки налаштуванням спільного доступу можна вирішити, як саме ділитися файлами. Можна надавати дозволи на перегляд, коментування й редагування, адже ви самі керуєте матеріалами. Крім того, ви не заплутаєтесь у версіях одного й того самого файлу й вам не доведеться нічого об’єднувати.

Надання доступу до файлів на Google Диску для спільної роботи над ними

Безпека, захист і надійність

 
Центр обробки даних, у якому безпечно зберігається інформація з Диска

Google Drive* і наші центри обробки даних пройшли перевірку за стандартом SSAE 16/ISAE 3402 Type II SOC 2 й отримали сертифікат ISO 27001. Для окремих галузей і регіонів, де діють особливі норми, ми гарантуємо захист даних на Google Диску (з функцією підтвердження домену) відповідно до стандартів FISMA, FERPA та HIPAA, а також дотримання принципів конфіденційності Safe Harbor.

* Сертифікати та програми відповідності нормам наразі доступні лише для облікових записів із доменним керуванням.

Панель керування пристроями та користувачами Google Диска (для ІТ-спеціалістів і адміністраторів)

Пакет Google Drive* пропонує потужні та водночас прості інструменти, які дають змогу керувати обліковими записами користувачів, захищати їхні мобільні пристрої, налаштовувати параметри доступу й отримувати важливу статистику за допомогою детальних звітів і перевірок.

* Облікові записи з командним керуванням дають змогу налаштувати основні параметри доступу. Однак для того, щоб працювати з усіма елементами керування та сервісами, потрібно спершу підтвердити домен.

Зображення замка, яке символізує шифрування даних на Google Диску

Google Drive – це десятки надійних засобів захисту, спеціально розроблених, щоб зберігати дані в цілковитій безпеці та під контролем власників. Інформація передається на сервери Google, пересилається між центрами обробки даних і зберігається на мобільних пристроях зашифрованою.

Підтримка по телефону, у чаті й електронною поштою для користувачів Google Диска

Служба підтримки Google Drive працює цілодобово 7 днів на тиждень. Телефонуйте, пишіть у чат або на електронну пошту: ми працюємо, щоб ви завжди мали доступ до своїх робочих файлів і досягали поставлених цілей.

Потужність і простота

 

Мільйони людей користуються Google Диском удома й на роботі. Це особливо зручно завдяки тому, що в Google дуже легко переходити між обліковими записами, і при цьому робочі файли та бізнес-інформація завжди залишаються в цілковитій безпеці.

Простий перехід між обліковими записами в Google Drive

Більше не треба копирсатися в купі документів, шукаючи потрібний аркуш: тепер матеріали можна знаходити за лічені хвилини, навіть якщо це зображення або PDF-файли рукописнних нотаток. Автоматичне оптичне розпізнавання символів і зображень – це саме та чарівна паличка, за помахом якої працює Пошук Google.

Можливості пошуку на Google Диску

Завдяки Сейфу Google Apps пошук здійснюється з урахуванням усього вмісту Диска, а результати експортуються в eDiscovery. Так ваші юристи зможуть легко отримувати потрібну інформацію, а ви будете впевнені, що не втратите важливі дані через зміну працівників.

Google eDiscovery

Створений для роботи в команді

 
Надання доступу до файлів на Google Диску для спільної роботи над ними

Зберігайте на Диску робочі файли та папки, отримуйте до них доступ із будь-якого пристрою і за лічені секунди діліться матеріалами з колегами, клієнтами чи партнерами (навіть якщо вони не користуються Google Диском). Годі витрачати час, пересилаючи вкладені файли й об’єднуючи різні версії того самого документа. Працюйте ефективніше завдяки Диску!

Співпраця в реальному часі над документами на Google Диску

Google Диск і Google Документи дають змогу одночасно працювати з файлом і вам, і вашим колегам. Не потрібно надсилати й переглядати купу електронних листів: завдяки коментуванню в процесі роботи ви не залишитесь осторонь нещодавніх подій.

Новини про останню активність на Google Диску

Ви завжди будете в курсі справ, оскільки завдяки автоматичному оновленню активності знатимете, хто й коли редагував спільні файли. Крім того, зручна система контролю версій дає змогу переглядати попередні варіанти документів, а всі внесені зміни будуть, як на долоні.

Більше можливостей із Google

 
Значки додатків Google Диска

Разом із Google Диском ви отримуєте доступ до пакета G Suite, у який входять Форми, Сайти, Календар, Документи, Таблиці, Презентації, Hangouts, Google+ та інші служби. Це запорука ефективної роботи вашої команди.

Голосові та відеонаради на Диску

Матеріали стають набагато кращими, якщо є можливість їх представити й обговорити. Спілкуйтеся з колегами, клієнтами та партнерами за допомогою багатостороннього зв’язку: до ваших послуг високоякісне відео, голосові й текстові повідомлення. Годі витрачати гроші й час на ділові поїздки, адже тепер поспілкуватись особисто можна в Google Hangouts.

Додатки для Диска від сторонніх розробників

Хочете розширити можливості Диска? Завдяки обліковим записам із доменним керуванням ви матимете доступ до сотень інтегрованих додатків, наприклад DocuSign для електронних підписів, LucidCharts для макетів або Smartsheets для керування проектами.

Виберіть план

Випробуйте безкоштовно протягом 14 днів.

group Найкраще рішення для командної роботи

Користуйтеся Диском зі своєю командою. Щоб якнайшвидше взятися до діла, введіть усі потрібні робочі електронні адреси – свою й колег.

Уже маєте обліковий запис? Увійдіть у нього.

Дякуємо!
Електронний лист для підтвердження надіслано на адресу {[signupForm.emailAddress]}. Знайдіть його у вхідній пошті та натисніть посилання, щоб створити обліковий запис Google.
Немає листа? Повторіть спробу або відвідайте наш довідковий центр.

Перевірка виправлених помилок
 • 10 дол. США за користувача на місяць
 • Документи, електронні таблиці та презентації
 • Безлімітне хмарне сховище (або 1 Тб на користувача, якщо їх менше 5)
 • Відео- й голосові конференції
 • Сертифікат Privacy Shield
 • Зобов’язання щодо обробки даних
 • Цілодобова підтримка без вихідних електронною поштою та по телефону
 • Гарантія безпеки, конфіденційності й відповідності
 • Керування членами команди

domain Ідеальний варіант для компаній

Увімкніть Диск для всіх представників компанії. Ми допоможемо вам налаштувати параметри домену компанії.

Зареєструвати компанію
 • 10 дол. США за користувача на місяць
 • Документи, електронні таблиці та презентації
 • Безлімітне хмарне сховище (або 1 Тб на користувача, якщо їх менше 5)
 • Відео- й голосові конференції
 • Сертифікат Privacy Shield
 • Зобов’язання щодо обробки даних
 • Цілодобова підтримка без вихідних електронною поштою та по телефону
 • Гарантія безпеки, конфіденційності й відповідності
 • Керування представниками компанії
 • Централізована Консоль адміністратора
 • Корпоративна електронна пошта в Gmail
 • Інтелектуальні спільні календарі
 • Аудит і звітування
 • Сейф для зберігання електронних листів, чатів і файлів для юридичних цілей

З Диском уже працюють мільйони компаній, і серед них: