Поширені запитання щодо G Suite

Уже працюєте з G Suite? Відвідайте сторінку нашої служби підтримки.

Ціни

 • Чим відрізняються пакети G Suite?

  Ми пропонуємо клієнтам такі пакети G Suite: Basic, Business і Enterprise. У Basic кожному користувачу надається 30 ГБ пам’яті, у Business можна використовувати необмежений обсяг пам’яті й архівувати документи, а Enterprise включає розширені засоби керування й додаткові можливості налаштування. Дізнайтеся більше про пакети G Suite.

 • Чи існує безкоштовна пробна версія G Suite?

  Так. Нові клієнти можуть безкоштовно користуватися сервісами G Suite протягом 14-денного пробного періоду. Зареєструйтеся всього за кілька хвилин і створіть до 10 облікових записів для своєї команди. Надайте платіжні дані для налаштування облікового запису (плата стягуватиметься лише після завершення пробного періоду). Скасувати підписку можна коли завгодно. Щоб оцінити основні можливості G Suite протягом пробного періоду, рекомендуємо скористатися принаймні трьома найважливішими функціями: спільно попрацювати над Документами, провести відеозустріч у Hangouts Meet і випробувати Gmail на мобільному пристрої.

 • Як придбати пакет G Suite?

  Створіть обліковий запис G Suite онлайн або зв’яжіться з відділом продажів. Якщо ви зареєструєтесь онлайн, пробна безкоштовна версія автоматично активується на 14-денний термін. Надайте платіжні дані для налаштування облікового запису (плата стягуватиметься лише після завершення пробного періоду). Скасувати підписку можна коли завгодно. Зверніть увагу: працювати з пробною версією пакета можуть не більше ніж 10 користувачів. Якщо ви додасте більше користувачів, пробний період закінчиться, і далі з вас стягуватиметься плата.

 • Як відмовитися від використання пробної версії, якщо зрештою я вирішу не купувати пакет G Suite?

  Ви можете будь-коли скасувати підписку на інформаційній панелі Консолі адміністратора в розділі "Платежі". Якщо ви зробите це протягом 14-денного пробного періоду, плата з вас не стягуватиметься. Докладніші відомості наведено в цій статті довідкового центру.

 • Скільки коштує налаштування пакета G Suite та переміщення своїх даних?

  Користуючись посібником, ви зможете без додаткових витрат налаштувати пакет G Suite і перемістити свої дані. Фахівці нашої служби підтримки за потреби радо вам допоможуть. Якщо ви не хочете займатися налаштуванням пакета й переміщенням даних, зверніться до Партнера Google, щоб дізнатися більше про надання таких послуг і пов’язані з цим витрати.

 • Які способи оплати приймає Google?

  За підписку на G Suite можна сплачувати за допомогою міжнародної кредитної картки Visa, MasterCard або American Express. У деяких країнах також можна переказувати кошти з банківського рахунку (це називається "пряме дебетування").

 • Чи можна сплачувати за послуги G Suite на річній основі, а не помісячно?

  Оплата раз на рік доступна тільки для деяких країн. Відвідайте нашу сторінку з відомостями про вартість послуг, щоб дізнатися, чи пропонується така можливість у вашій країні.

 • Що означає термін "користувач" у контексті ціноутворення?

  Користувач – це одна персоналізована електронна адреса на зразок imia@vashakompaniia. Завдяки псевдонімам в одного користувача може бути кілька електронних адрес. Псевдоніми електронної адреси для груп (наприклад, pidtrymka@vashakompaniia) не вважаються окремими користувачами. Кожному користувачу можна надати до 30 таких псевдонімів.

 • Якщо я створю псевдоніми електронної адреси для груп, чи потрібно буде платити за кожен псевдонім як за окремого користувача? Якою кількістю псевдонімів може керувати кожен користувач?

  Ні. Завдяки псевдонімам у кожного користувача може бути кілька електронних адрес. Для одного користувача можна додати до 30 псевдонімів електронної адреси.

 • Чи включено використання домену в пакет G Suite?

  Ні. Оплата за використання домену не пов’язана з вашим пакетом G Suite. Під час реєстрації вкажіть домен для своєї корпоративної електронної пошти. Якщо ви не маєте власного домену, його можна придбати в компанії Google за додаткову плату.

 • Чи приймає компанія Google платежі в різних валютах?

  Так. Під час налаштування платежів потрібно вибрати країну, у якій ви проводите свою діяльність, і бажану валюту. Доступні способи оплати залежать від вибраної країни. Будьте уважні, установлюючи ці налаштування, оскільки змінити їх неможливо.

На початок

Якщо ви маєте додаткові запитання, зв’яжіться з відділом продажів.

Якщо ви вже користуєтеся пакетом G Suite, зверніться в службу підтримки.